تبلیغات
مرکز فروش نرم افزار هلو + مشاوره رایگان - نرم افزار حسابداری هلو برای آهن فروشی
 
مرکز فروش نرم افزار هلو + مشاوره رایگان
شرکت آرتیمان نمایندگی فروش، آموزش و خدمات تکمیلی نرم افزار هلو
درباره وبلاگ


نرم افزار حسابداری هلو اولین نرم افزار مالی و حسابداری تحت ویندوز و در حال حاضر از پر کاربرترین نرم افزار های حسابداری ایران میباشد. نرم افزار حسابداری هلو قابل استفاده برای شرکتهای بازرگانی و خدماتی، تولیدی ها ،کارخانجات، فروشگاهها و رستورانها است. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است.

تلفن ارتباط با کارشناسان فروش: 88911675-88911674
88314148-88844239

تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان شهید سلیمان خاطر، پلاک 105 طبقه دوم نمایندگی رسمی نرم افزار حسابداری هلو

مدیر وبلاگ : رضا مرآتی
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تلفن مشاوره و فروش: 5 - 88911674


نرم افزار حسابداری هلو محصول گروه شرکتهای طرفه نگار اولین و پرکاربرترین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز و دارای نسخه های متنوع برای فروشگاهها و  شرکت های خرید و فروش انواع آهن آلات است.

نرم افزار حسابداری هلو از جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های حسابداری به شمار می آید بطوری که اکثر شرکتها و فروشگاهها از این نرم افزار جامع و کامل استفاده می کنند.

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد .


امکانات آهن فروشی در نرم افزار حسابداری هلو:

در این بخش علاوه بر خرید، فروش، انبار، عملیات چک و طرف حسابها که شرح آن در ادامه ذکر خواهد شد، قابلیت هایی به شرح زیز نیز وجود دارد که نرم افزار را برای استفاده در صنف آهن مناسب ساخته است:

1) امکان معرفی و تخصیص شماره ردیف در هنگام صدور فاکتور خرید و نمایش موجودی هر شماره ردیف در هنگام صدور فاکتور فروش

2) قابلیت تبدیل کالا مثلا از کیلو به متر یا از کیلو به شاخه و ...

3) درج هزینه حمل در فاکتور به اینصورت که می توان هزینه کرایه حمل را بصورت درصدی یا ریالی به مجموع فاکتور اضافه یا کسر نمود.


کلیه نسخه ها شامل: قفل سخت افزاری، یکسال پشتیبانی رایگان، پاسخگویی به سئوالات تا ده شب، دو جلسه آموزش رایگان، کتاب آموزشی مصور، فیلم آموزشی جامع و راهنمای گام به گام برای نصب نرم افزار


فروشگاهی ساده کد 11 به علاوه امکان آهن فروشی:

قیمت: 233000 تومان


این نسخه دارای امكانات پایه شامل:‌ تعریف انبار و كالا، ‌تعریف اشخاص،‌ تعریف حسابهای بانكی ،‌چكها،‌ صدور فاكتور خرید، ‌فروش، ‌مرجوعی خرید، مرجوعی فروش، امكان استفاده از دستگاه باركد خوان، استفاده از نمونه فیش پرینت فاكتور،‌ ثبت سند اتوماتیك، ثبت هزینه و درآمد، ثبت عملیات بصورت نقد،‌ چك،‌ كارت خوان،‌ نسیــــه،‌ انواع گزارشات اشخـــاص،‌ انبــــــار ( كاردكس كالا) ،‌ چكها، ‌بانكها و امكان گزارشگیری از فاكتور های صادر شده، اسنـــــــاد،‌ دفتر روزنامه، گزارش صورت سود و زیان. انبـــــــــار و كاردكس كالا، ثبت سند اتوماتیك، ثبت هزینه و درآمد، ثبت عملیات بصورت نقد،تعریف اشخاص امكان تعریف كالا در سه سطح،‌ امكان استفاده از نمونه فیش پرینت، امكان صدور پیش فاكتور، ‌فاكتور امانی، ‌ضایعات،‌ امكان ثبت سفارشات خرید،‌ امكان ثبت كلیه امور بانكی،‌ ثبت كلیه امور مربوط به چك، ثبت دریافتها، ‌پرداخت ها،‌ انواع گزارشات كالا، فاكتور، ‌اشخاص، ‌چك، ‌بانك، اسناد، ‌دفاتر كل، معین، ‌تفضیلی، ‌دفتر روزنامه، گزارش سود بر اساس بازه زمانی، ‌بر اساس فاكتور و كالا به انضمام کیت آهن فروشیفروشگاهی متوسط کد 12 به علاوه امکان آهن فروشی:

353000 تومان


این نسخه شامل كلیه امكانات نسخه ساده (كد11) به انضمام: عملیات چند انباره، امكان ثبت چكهای امانی، عملكرد و كنترل كامل واسطه ها، سطح دسترسی برای كاربران، امكان ثبت سند حسابداری غیر اتوماتیك) بصورت جزئی، امكان نمایش معین اشخاص با ریز كالاها و چك ها، امكان اعمال فاكتور های نسیه و اعلام سررسید اتوماتیك مهلت تسویه فاكتور ها،‌ امكان ثبت هزینه در فاكتور، امكان اتصال به ترازوهای دیجیتال و اتصال به دستگاههای نمایشگر مشتری،‌ امكان چاپ باركد جهت كالاها،‌ امكان تهیه گزارشات تراز آزمایشی 2 و 4 ستونی،‌ گزارش عملكرد دوره ای از انبار، به انضمام کیت آهن فروشیفروشگاهی پیشرفته کد 13 به علاوه کیت آهن فروشی:

463000 تومان


این نسخه شامل كلیه امكانات نسخه متوسط (كد12) به انضمام تیپ قیمت، دسته بندی مشتری ها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به و دریافت از، امكان پرینت چكها، امكان محاسبه راس چكها به دو صورت ریالی و زمانی،‌ اطلاعات نموداری جهـت ارزیابی سیستم و فـروش، گـزارشـات پیشرفتـه (گـردش كالای طـی دوره ، كاردكـس ریالی و تعـدادی ، مرور حسابها و.... ) به انضمام کیت آهن فروشی


شبکه چهار کاربره کد 44 به علاوه کیت آهن فروشی:

1337000 تومان


این نسخه شامل کلیه امکانات نرم افزار هلو به انضمام امکان آهن و قابل استفاده برای چهار نفر بصورت همزمان در بستر شبکه طراحی شده است.


نرم افزار حسابداری هلو را میتوان از پر کاربرترین نرم افزار های حسابداری کشور ذکر کرد. در این بازار رقابتی وقتی یک نرم افزار بتواند یک سوم کل استفاده کنندگان از نرم افزار های مالی را به خود اختصاص دهد جای تامل است که حتما مزیت رقابتی حائز اهمیتی باید در نوع برنامه نویسی یا خدمات پس از فروش این نرم افزار حسابداری باشد که توجه شما را به مهمترین بخش آن یعنی خدمات پس از فروش این نرم افزار حسابداری جلب مینمایم: پکیج خدمات پشتیبانی نرم افزار هلو را می توان یکی از قویترین سیستمهای پشتیبانی نرم افزار های متداول در بازار دانست که از یکسال پشتیبانی رایگان شامل دو جلسه آموزش، کتاب و سی دی آموزشی مصور، راهنمای نصب گام به گام، پاسخگویی به سئوالات تا ساعت ده شب، کلوپ مشتریان با قابلیت ارسال و دریافت فایلهای به روز رسانی و رفع خطاهای احتمالی، ارسال کارشناسان مجرب سخت افزاری و نرم افزاری در محل مشتری، اتصال به سیستم مشتری از طریق اینترنت توسط کارشناسان برای ارائه هر چه سریعتر خدمات، امکان اضافه نمودن کیتهای مشاغل جهت سهولت در کار و همسان سازی با شغل مورد نظر مشتری و شبکه گسترده نمایندگی ها در سطح کشور می باشد.

چرا نرم افزار حسابداری هلو را هلو نامیدند؟ اولین و بزرگترین گام در جایگزینی حسابداری سنتی با سیستمهای مکانیزه سهلولت انتقال اطلاعات است. چرا که اگر این انتقال به سادگی انجام نمی شد، کمتر کاربری میتوانست خود را با پیشرفت علمی در عرصه حسابداری همسو کند. سادگی صفحه کاربری نرم افزار حسابداری هلو مانند تعریف کالا، طرف حساب، حسابهای ریالی و ارزی، حساب مشتریان و طرف حسابهای تجاری و غیر تجاری ، چکهای دریافتی و پرداختی و انتقال مانده آنها در قالب اطلاعات اول دوره و در نهایت شفاف سازی سرمایه اول دوره، بزرگترین و حساس ترین بخش این جایگزینی اطلاعات از سیستمهای سنتی به مکانیزه است که در نرم افزار هلو میتوان این سادگی و روانی کار را در بخش اطلاعات اول دوره مشاهده و تراکنش های مالی طی دوره مانند خرید و فروش، هزینه و درآمد و دریافت گزارشهای متنوع از بخش حسابداری و انبار را با انتخاب گزینه انتهای عملیات اول دوره و ورود به بخش دوم یعنی عملیات طی دوره آغاز نمود. سادگی کاربری همراه با رعایت استاندارد های حسابداری و در نهایت صحت ثبتهای مالی و گزارشات مربوطه از مزایای این نرم افزار حسابداری است. زمانی که شما به طور مثال یک فاکتور خرید را ثبت می نمایید در همان لحظه چند رخداد مالی از جمله صدور سند خرید، صدور سند خزانه ،عملیات انبار و افزایش موچودی کالا در کاردکس کالا، ساخت گزارشات و ... همزمان اتفاق می افتد که در سیستم سنتی برای هر کدام می بایست بطور مجزا کاری انجام داد و دفاتر قطوری برای همین منظور نگهداری و تحریر می شدند.

غیر از تمام نکات مثبتی که نرم افزار هلو دارد، شاید مهمترین عاملی که باعث شده استفاده از این نرم افزار به این حد در کشور زیاد شود، زبان آسان این نرم افزار است، بطوریکه "هلو" توانسته است نظر خیلی از افرادی که هیچ تحطیلاتی در خصوص حسابداری ندارند را هم به خودش جلب کند و علاوه بر آن با محصولات پیشرفته اش به نرم افزاری محبوب در اصناف و جامعه حسابدارن تبدیل شود.کلمات کلیدی: نرم افزار حسابداری هلو برای آهن فروشی, نرم افزار هلو آهن آلات ،نرم افزار حسابداری هلو فروش آهن, نرم افزار هلو فروشندگان آهن, نرم افزار حسابداری هلو صنف آهن, نرم افزار هلو


نوع مطلب : نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو، امکانات نرم افزار حسابداری هلو، قیمت نرم افزار حسابداری هلو، نصب نرم افزار حسابداری هلو، راه اندازی نرم افزار حسابداری هلو، فروش نرم افزار حسابداری هلو، 
برچسب ها : فایلهای آموزشی نرم افزار هلو، جزوات آموزشی نرم افزار هلو، نرم افزار هلو کیت آهن، نرم افزار هلو آهن فروشی، نرم افزار حسابداری هلو آهن آلات، نرم افزار حسابداری هلو با کیت آهن، نرم افزار حسابداری هلو با امکان آهن،
لینک های مرتبط : وبلاگ نرم افزار حسابداری هلو، امکان آهن فروشی،

       نظرات
سه شنبه 21 مرداد 1393
رضا مرآتی
سه شنبه 30 آبان 1396 18:50
مقاله بزرگ ارسال چنین نوعی اطلاعات را در صفحه خود نگه دارید.
من واقعا تحت تاثیر وبلاگ شما قرار گرفتم
سلام، شما یک کار عالی انجام داده اید.
من قطعا آن را digg و شخصا به دوستانم پیشنهاد می کنم.
من مطمئن هستم که از این وبسایت بهره مند خواهند شد.
جمعه 12 آبان 1396 19:32
پس از بررسی برخی از مقالات در وبلاگ خود، من صادقانه قدردانی میکنم
راه خود را از وبلاگ نویسی. من کتاب را به سایت من نشان دادم
لیست خواهد شد و در آینده نزدیک بررسی خواهد شد.
لطفا وب سایت من را نیز بررسی کنید و نظرات خود را به من بگویید.
چهارشنبه 1 شهریور 1396 15:09
You actually make it appear so easy with your presentation however I in finding this
matter to be really one thing that I feel I would never understand.

It kind of feels too complex and very large for me.

I'm looking ahead to your subsequent put up, I'll attempt to get the grasp
of it!
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 23:14
When someone writes an article he/she keeps the plan of
a user in his/her brain that how a user can be aware of it.
So that's why this piece of writing is outstdanding.
Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر